Bieg Kobiet na Piątkę

Tegoroczny Dzień Kobiet Lubaszka świętowała w wyjątkowy sposób. Oprócz słodkich upominków dla wszystkich Lubaszkowych Pań, firma wzięła udział w corocznej imprezie biegowej „Kobieta na Piątkę” już po raz czwarty. Organizowany przez Urząd Dzielnicy Bielany, a realizowany przez Fundację Wychowanie przez Sport, bieg na 5 kilometrów przyciąga zarówno kobiety, jak i mężczyzn do zdrowej rywalizacji. Również #TeamLubaszka włączył się z radością do tego wydarzenia, dbając o poczęstunek na mecie.

 

Paszteciki ze szpinakiem i drożdżówki z jabłkiem z piekarni Lubaszki stanowiły smakowite zaproszenie dla zmęczonych, ale szczęśliwych uczestników. Na mecie przywitało ich także 400 medali z piernika, pokrytych logo organizatora i Lubaszki. Zostały stworzone przez Karolinę Subczyńską, naszą cukierniczkę i jej zespół. W tym roku jednak nie tylko dorośli cieszyli się z medali – dodano także ich mniejsze wersje dla najmłodszych kibiców.

Nie tylko bieganie było atrakcją tego dnia. W towarzyszącym biegowi marszu na 5 kilometrów pod hasłem „Chodzę, bo lubię”, nasze chodziarki zachwyciły swoją determinacją i energią.

Na mecie, poza medalami, wszyscy uczestnicy oraz ich rodziny mogli delektować się smakiem kiełbasek, świeżego chleba, sałatek i przekąsek przygotowanych przez szefa transportu, Tomka Pałyskę. To był dzień pełen wrażeń i świetnej zabawy. Zachęcamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia.

Przeczytaj inne nasze wpisy tutaj.

#OBSERWUJ NAS