Akcja „Finałówka” wspiera cel 32. finału WOŚP

Nasza współpraca z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy już po raz drugi przyniosła niezwykłe efekty. Wraz z naszymi Klientami, przyłączyliśmy się do tegorocznego finału, który miał za cel wesprzeć diagnozowanie i leczenie chorób płuc, szczególnie w kontekście pandemii. Dlatego specjalna bułka Finałówka była sprzedawana od 18 grudnia 2023 do 10 lutego 2024, a 100% jej wartości była przekazywana na rzecz Fundacji.

Nasza Finałówka to nie tylko zdrowa przekąska, ale także wyraz polskiej solidarności. Jest to wyjątkowa bułka na bazie mąki pszennej orkiszowej, ziaren, nasion roślin strączkowych i pasty miso. Co więcej, charakteryzuje się delikatną strukturą, ciekawą barwą i wyjątkowym smakiem, który zawdzięczamy dodatkowi pasty miso – tradycyjnej japońskiej recepturze. Poza tym, ma obniżoną zawartość węglowodanów i wysoką zawartość białka, idealna dla diabetyków.

Akcja Finałówka i wręczenie czeku dla WOŚPJako #TeamLubaszka, mieliśmy zaszczyt odwiedzić studio na Błoniach Stadionu Narodowego. Z radością prezentowaliśmy nasze wypieki i obdarowaliśmy zapracowaną ekipę Pracowników i Wolontariuszy WOŚP 150 kanapkami.

1 marca 2024 roku w naszym sklepie firmowym przy ulicy Dobrej odbyło się uroczyste przekazanie czeku Fundacji w obecności Jurka Owsiaka i zespołu WOŚP przez Piotra Lubaszkę i zespół Galerii Wypieków. To wydarzenie nie tylko wzbudziło wiele radości i ekscytacji wśród naszych Klientów, którzy mieli okazję podziwiać zaangażowanie społeczne, ale również przyczyniło się do czegoś dobrego.

Efekty naszego zaangażowania okazały się imponujące. Sprzedaliśmy 76 529 Finałówek, co pozwoliło uzbierać kwotę 153 058 zł, przekazaną w całości na cele Fundacji. Jak powiedział Piotr Babut podczas uroczystości wręczenia czeku, naszym celem na przyszły rok jest wypieczenie 100 000 Finałówek. Dlatego mamy nadzieję, że razem z Wami uda się nam osiągnąć ten cel. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę, kupując nasze bułki!

#OBSERWUJ NAS