Pop Up Café & Kawowy Speed Meeting

Już w najbliższy weekend Lubaszka otwiera Pop Up Café & Kawowy Speed Meeting. Zapraszamy do weekendowej, plenerowej kawiarni, gdzie za darmo odbierzecie kawę oraz słodkości. Wpadnijcie sam_ lub ze znajomymi, poznajcie kogoś nowego i zgarnijcie nagrody!

Pop Up Café

Całą przestrzeń zamienimy w plenerową kawiarnię, w której nie tylko będziecie mogli napić się darmowej kawy i skosztować słodkości, ale również poczytać wciągające nowości od W.A.B. i Uroboros. To idealny moment na spróbowanie naszych nowych kaw, które przeszły metamorfozę. Ziarna brazylijskiej arabiki pozyskiwane są z farmy Agua Limpa do Paraíso, a następnie trafiają do białołęckiej palarni, w której są wypalane specjalnie dla Lubaszki. Dzięki temu, nigdzie indziej na świecie nie znajdziecie takiej samej kawy jak u nas! Ziarna mają głęboką nutę orzechów laskowych, czekolady oraz marcepanu, a co więcej mają status specialty coffee. Poza pyszną kawą zaplanowaliśmy atrakcje z nagrodami, Kawowy Speed Meeting, strefę relaksu oraz zapas książek od W.A.B i Uroboros.

Kawowy Speed Meeting

W wydzielonej strefie odbywać się będzie Kawowy Speed Meeting. O każdej pełnej godzinie między 11 a 15 rozpoczniemy 40-minutową rundę szybkich spotkań w mniejszych grupach. Uczestnicy będą mogli nie tylko poznać nowe osoby, ale też otrzymają wspaniałe nagrody. W przełamywaniu pierwszych lodów pomoże aromatyczna kawa, dobre książki, tematyczne fiszki i prowadzący Robert Karpowicz, dziennikarz Radia ZET oraz współautor serii Dej Suchara.

Gdzie i kiedy?

Czekamy na Was w weekend 22 i 23 czerwca w plenerze przy Centrum Nauki Kopernik przy Planetarium w godzinach 11:00 – 16:00. Wydarzenie jest w pełni darmowe dla wszystkich uczestników. Nie może Was zabraknąć! Kliknij tutaj i zobacz wydarzenie na Facebook’u.
Nowy sklep firmowy – wielkie otwarcie!

Z radością informujemy, że otworzyliśmy nasz nowy sklep firmowy na Białołęce! W sobotę, 6 lipca, [...]

Wygraj największą jagodziankę w Polsce – regulamin

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Uwielbiamy jagodzianki, dlatego postanowiliśmy zrobić największą jagodziankę w Polsce! Ponad [...]

Otwarcie sklepu Lubaszki na Białołęce

Zapraszamy na wielkie otwarcie sklepu firmowego Lubaszki na warszawskiej Białołęce! Już w najbliższą sobotę w [...]

Jagodzianki ze świeżymi jagodami!

Lato to czas, kiedy lasy obfitują w przepyszne, soczyste jagody. To także okres, kiedy na [...]

Lubaszka Pop Up Cafe – galeria zdjęć

Weekend pełen pięknych emocji za nami! Lubaszka Pop Up Cafe przy Centrum Nauki Kopernik przyciągnęła [...]

Śniadanie prasowe w Centrum Szkoleniowym Lubaszka

13 czerwca w Centrum Szkoleniowym Lubaszka odbyło się śniadanie prasowe, na którym mieliśmy przyjemność gościć [...]

Pop Up Café & Kawowy Speed Meeting

Już w najbliższy weekend Lubaszka otwiera Pop Up Café & Kawowy Speed Meeting. Zapraszamy do [...]

Pij i pomagaj – finał akcji Lubaszka x Akogo

Akcja „Pij i pomagaj” dobiegła końca, dlatego w ubiegły piątek, 7 czerwca, mieliśmy ogromną przyjemność [...]

#OBSERWUJ NAS