Otwarcie nowego sklepu – Grzybowska 37

20 marca mieliśmy niepowtarzalną okazję świętować razem z naszymi klientami otwarcie nowej Galerii Wypieków Lubaszka. Każdemu otwarciu towarzyszą emocje radości i ekscytacji. To zawsze też szansa na dotarcie z naszymi wypiekami do większego grona klientów, którzy podzielają te same emocje i miłość do jakościowego pieczywa.

Otwarcie nowej Galerii Wypieków Lubaszka w niedużym, ale bardzo klimatycznym lokalu nie mogło obyć się bez aromatycznych babeczek dla naszych gości, kolorowych balonów unoszących się w powietrzu oraz radosnych nastrojów, które towarzyszyły nam przez cały dzień. To już nasz 74. punkt na mapie Warszawy, lecz z pewnością nie ostatni. Nowa lokalizacja, mieszcząca się przy ulicy Grzybowskiej 37, oferuje nie tylko świeże pieczywo i wyśmienite ciasta, lecz także bogaty wybór świeżo wyciskanych soków, pożywnych kanapek przygotowywanych na miejscu, pysznej pizzy oraz aromatycznej kawy, która pobudzi każde podniebienie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do naszego nowego sklepu, gdzie czekają na was same przysmaki. Gorąco zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego niezapomnianego dnia otwarcia, którą znajdziecie poniżej. Niech każdy kadr odda atmosferę radości i entuzjazmu, jaka towarzyszyła nam w tym wyjątkowym dniu. Więcej informacji o sklepie znajdziecie w zakładce Nasze piekarnie.

#OBSERWUJ NAS