Lubaszka Pop Up Cafe – galeria zdjęć

Weekend pełen pięknych emocji za nami! Lubaszka Pop Up Cafe przy Centrum Nauki Kopernik przyciągnęła ponad 3000 osób spragnionych nie tylko rozmów z nieznajomymi, ale również dobrej kawy, ciekawej lektury i pysznych słodkości. Dodatkowo w naszym Speed Meetingu wzięło udział niespełna 400 osób, a każda z nich opuszczała scenę z szerokim uśmiechem na twarzy.

Stworzyliśmy komfortową i bezpieczną strefę. Uczestnicy otwierali się na nowe znajomości, prowadzili fascynujące rozmowy z nieznajomymi, wymieniali się numerami telefonów, a nawet umawiali na randki. Co więcej, przez całe dwa dni towarzyszyła nam niesamowicie pozytywna energia, która roztaczała się dookoła i sprawiała, że atmosfera sprzyjała nawiązywaniu nowych relacji.

Całość dopełniała aromatyczna kawa, której zapach unosił się w powietrzu oraz słodkie przekąski, które rozpływały się w ustach. Co więcej, wciągające książki pochłaniały uwagę uczestników. O strefę czytelni z najgorętszymi tytułami oraz nagrody książkowe zadbali nasi współorganizatorzy – Wydawnictwo W.A.B. oraz Uroboros (Grupa Wydawnicza Foksal). W rezultacie każdy mógł znaleźć coś dla siebie i cieszyć się literaturą.

Przełamanie pierwszych lodów było łatwiejsze dzięki naszemu niezwykle charyzmatycznemu prowadzącemu – Robertowi Karpowiczowi, który z entuzjazmem zachęcał uczestników do wchodzenia na scenę i brania udziału w Speed Meetingu. Jego energia i zaangażowanie sprawiły, że każdy czuł się mile widziany, a w rezultacie zmotywowany do uczestnictwa.

Dziękujemy, że byliście z nami podczas Lubaszka Pop Up Cafe! Wasza obecność i zaangażowanie sprawiły, że ten weekend był naprawdę wyjątkowy. Zapraszamy do kontynuowania rozmów przy wspólnej kawie w Lubaszce, gdzie zawsze czekają na Was pyszne wypieki i aromatyczna kawa. Do zobaczenia!

Nowy sklep firmowy – wielkie otwarcie!

Z radością informujemy, że otworzyliśmy nasz nowy sklep firmowy na Białołęce! W sobotę, 6 lipca, [...]

Wygraj największą jagodziankę w Polsce – regulamin

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Uwielbiamy jagodzianki, dlatego postanowiliśmy zrobić największą jagodziankę w Polsce! Ponad [...]

Otwarcie sklepu Lubaszki na Białołęce

Zapraszamy na wielkie otwarcie sklepu firmowego Lubaszki na warszawskiej Białołęce! Już w najbliższą sobotę w [...]

Jagodzianki ze świeżymi jagodami!

Lato to czas, kiedy lasy obfitują w przepyszne, soczyste jagody. To także okres, kiedy na [...]

Lubaszka Pop Up Cafe – galeria zdjęć

Weekend pełen pięknych emocji za nami! Lubaszka Pop Up Cafe przy Centrum Nauki Kopernik przyciągnęła [...]

Śniadanie prasowe w Centrum Szkoleniowym Lubaszka

13 czerwca w Centrum Szkoleniowym Lubaszka odbyło się śniadanie prasowe, na którym mieliśmy przyjemność gościć [...]

Pop Up Café & Kawowy Speed Meeting

Już w najbliższy weekend Lubaszka otwiera Pop Up Café & Kawowy Speed Meeting. Zapraszamy do [...]

Pij i pomagaj – finał akcji Lubaszka x Akogo

Akcja „Pij i pomagaj” dobiegła końca, dlatego w ubiegły piątek, 7 czerwca, mieliśmy ogromną przyjemność [...]

#OBSERWUJ NAS