Jagodzianki ze świeżymi jagodami!

Lato to czas, kiedy lasy obfitują w przepyszne, soczyste jagody. To także okres, kiedy na naszych stołach pojawiają się tradycyjne polskie jagodzianki – drożdżowe bułeczki wypełnione po brzegi świeżymi jagodami prosto z lasu. Nic nie smakuje bardziej letnio i domowo niż te puszyste, aromatyczne wypieki z pyszną kruszonką na wierzchu. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji spróbować jagodzianek, teraz jest na to idealny moment!

Podstawą każdej dobrej jagodzianki jest ciasto. Nasze jagodzianki robimy z wyjątkowo puszystego i lekkiego ciasta drożdżowego. Każdy kęs to prawdziwa przyjemność – delikatne i miękkie, ale jednocześnie sprężyste, doskonale komponuje się z soczystym nadzieniem.

Co więcej, nasze jagodzianki są wypełnione po brzegi świeżymi jagodami, zbieranymi ręcznie w lokalnych lasach. Jagody starannie myjemy i wybieramy tak, aby zapewnić najwyższą jakość. Każda jagodzianka jest pełna tych małych, niebieskich skarbów, które eksplodują smakiem w ustach.

jagodziankiPonadto, nie możemy zapomnieć o kruszonce, która stanowi idealne dopełnienie każdej jagodzianki. Nasza kruszonka jest chrupiąca, maślana i lekko słodka, co tworzy doskonały kontrast do miękkiego ciasta i soczystego nadzienia.

Jagodzianki to nie tylko pyszny deser, ale także kwintesencja lata zamknięta w małej bułeczce. Każda jagodzianka to przypomnienie o beztroskich, ciepłych dniach spędzanych na łonie natury, zbieraniu jagód i delektowaniu się smakiem świeżych owoców.

Nie czekajcie dłużej! Skosztujcie naszych jagodzianek i pozwólcie sobie na chwilę letniej przyjemności. Poczujcie smak lata w każdej bułeczce i delektujcie się wyjątkowym połączeniem puszystego ciasta, soczystych jagód i chrupiącej kruszonki. Zapraszamy do Lubaszki i życzymy smacznego!

 

Nowy sklep firmowy – wielkie otwarcie!

Z radością informujemy, że otworzyliśmy nasz nowy sklep firmowy na Białołęce! W sobotę, 6 lipca, [...]

Wygraj największą jagodziankę w Polsce – regulamin

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Uwielbiamy jagodzianki, dlatego postanowiliśmy zrobić największą jagodziankę w Polsce! Ponad [...]

Otwarcie sklepu Lubaszki na Białołęce

Zapraszamy na wielkie otwarcie sklepu firmowego Lubaszki na warszawskiej Białołęce! Już w najbliższą sobotę w [...]

Jagodzianki ze świeżymi jagodami!

Lato to czas, kiedy lasy obfitują w przepyszne, soczyste jagody. To także okres, kiedy na [...]

Lubaszka Pop Up Cafe – galeria zdjęć

Weekend pełen pięknych emocji za nami! Lubaszka Pop Up Cafe przy Centrum Nauki Kopernik przyciągnęła [...]

Śniadanie prasowe w Centrum Szkoleniowym Lubaszka

13 czerwca w Centrum Szkoleniowym Lubaszka odbyło się śniadanie prasowe, na którym mieliśmy przyjemność gościć [...]

Pop Up Café & Kawowy Speed Meeting

Już w najbliższy weekend Lubaszka otwiera Pop Up Café & Kawowy Speed Meeting. Zapraszamy do [...]

Pij i pomagaj – finał akcji Lubaszka x Akogo

Akcja „Pij i pomagaj” dobiegła końca, dlatego w ubiegły piątek, 7 czerwca, mieliśmy ogromną przyjemność [...]

#OBSERWUJ NAS