Ciastko za Książkę – regulamin

Oddaj przeczytane książki i zgarnij słodką nagrodę! Z okazji Dnia Książki wystartowała akcja CIASTKO ZA KSIĄŻKĘ. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału.

Z okazji Dnia Książki, który wypada 23 kwietnia, przygotowaliśmy akcję CIASTKO ZA KSIĄŻKĘ dla naszych klientów. Chcemy, aby nasi goście mogli rozkoszować się pysznymi słodyczami w towarzystwie dobrej lektury. Dlatego w dniach 24-27 kwietnia 2024 roku zachęcamy do przekazania nam przeczytanych książek, które trafią na półkę w jednej z naszych Galerii Wypieków. W zamian za egzemplarz Klient ma do wyboru jedno z trzech ciastek: serniczek, szarlotkę lub kremówkę. Takiego wydarzenia nie warto przegapić! Akcja Ciastko za Książkę obowiązuje wyłącznie w Galerii Wypieków przy ul. Solidarności 119/125. Udział w akcji jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

REGULAMIN PROGRAMU „CIASTKO ZA KSIĄŻKĘ”

 

Organizator Akcji

Akcja „Ciastko za Książkę”, zwana dalej „Akcją” organizowana jest przez Piekarnie Lubaszka Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Szlacheckiej 45, NIP 1132387752, zwany dalej „Organizatorem”.

2§ Czas i miejsce trwania Akcji

Akcja trwa od 24 kwietnia 2024 r. do 27 kwietnia 2024 r. Akcja obowiązuje tylko w sklepie Galerii Wypieków Lubaszka przy ulicy Solidarności 119/125. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia akcji wcześniej. Organizator zastrzega sobie także prawo do kontynuowania akcji po jej zakończeniu na niezmienionych zasadach.

Uczestnicy Akcji

Uczestnikiem Akcji jest każda osoba, która zjawi się w Galerii Wypieków Lubaszka przy ulicy Solidarności 119/125 i będzie chciała wymienić przyniesioną książkę na jeden z trzech produktów: ciastko serniczek, szarlotka lub kremówka.

Zasady Akcji

  1. W ramach Akcji uczestnik ma prawo do skorzystania z akcji wyłącznie w sklepie Galerii Wypieków Lubaszka przy ulicy Solidarności 119/125.
  2. W ramach akcji uczestnik otrzymuje jedno z trzech ciastek dostępnych w sklepie: serniczek, szarlotka, kremówka. Akcja każdego dnia trwa do zamknięcia lokalu lub do wyczerpania zapasów.
  3. Organizator nie gwarantuje stałej dostępności wszystkich ciastek.
  4. Klient, biorąc udział w akcji, zaświadcza, że książka jest jego własnością. Po oddaniu książki i otrzymaniu produktu nie ma możliwości zwrotu i ponownej wymiany. 
  5. Jedna osoba może przynieść do 3 książek, jednocześnie odbierając do 3 ciastek.
  6. Ciastko wydawane w ramach akcji stanowi próbkę towaru lub „prezent o małej wartości” (zgodnie z treścią 7 ust. 4 p. 2; ust. 7; ustawa z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług)
  7. Organizator zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia książki, jeżeli zawiera ona treści niezgodne z obowiązującym prawem, zasadami życia społecznego, dobrymi obyczajami, naruszające prawa osób trzecich lub też treści obraźliwe, wulgarne, zawierające groźby skierowane pod adresem osób trzecich, treści dyskryminujące ze względu płeć, rasę, narodowość, język, religię, nawołujące do przemocy lub posiadające charakter pornograficzny.
  8. Organizator zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zeszytów ćwiczeń i podręczników szkolnych i akademickich, a także książek zniszczonych. 
  9. Książki powinny być w stanie nadającym się do dalszego użytku.

Postanowienia Końcowe

Niniejszy Regulamin jest jedynym dokumentem określającym szczegółowe zasady Akcji pod nazwą „Ciastko za książkę”.
Akcje organizowane przez Organizatora nie łączą się.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny.” 

Do końca akcji zostało:

 
 

 

 

Torty na Dzień Mamy w Lubaszce

Dzień Mamy to wyjątkowe święto, pełne miłości i wdzięczności dla naszych ukochanych mam. To idealna [...]

więcej
Lubaszka wyróżniona Odznaką Honorową

Piekarnie Lubaszka zostały wyróżnione Odznaką Honorową „Za zasługi dla SGGW”. Nagroda jest dowodem uznania dla [...]

więcej
Torty komunijne w Galerii Wypieków Lubaszka

Już niebawem nadejdzie czas na komunie, a tym samym na torty komunijne! Czy już zaczęliście [...]

więcej

#OBSERWUJ NAS