mapa strony
Aktualnie znajdujesz się na:AktualnościMAZURKI NA WIELKANOC
aktualnosci

1331716911__3132914104.jpg

MAZURKI NA WIELKANOC
2011-03-30 12:42:55
Mazurki: nie może zabraknąć ich na świątecznym stole – kruche, delikatne i ręcznie zdobione.

Na wielkanocnym stole oprócz babki drożdżowej i sernika nie powinno zabraknąć właśnie mazurków.

Zapraszamy na domowe, pyszne, ręcznie zdobione mazurki wyprodukowane tylko i wyłącznie z naturalnych składników, tradycyjnymi metodami.

 

Proponujemy Państwu 4 rodzaje mazurków: tradycyjny, czekoladowy, bakaliowy i orzechowy.

Mazurek tradycyjny to delikatne ciasto kruche i ciasto maślane przełożone aromatycz_1999485889.jpgną marmoladą o smaku różanym. Wierzch mazurka jest polany lukrem i udekorowany ozdobami wielkanocnymi z masy cukrowej i owoców kandyzowanych.

 

 

 

 


Mazurek czekoladowy
to ciasto kruche i beza orzechowa przełożone deliczekoladow.jpgkatnym i puszystym kremem czekoladowym. Całość zatopiona jest w ciemnej czekoladzie i udekorowana ozdobami wielkanocnymi z czekolady oraz owoców suszonych.

 

 

 

 

Mazurek bakaliowy to bakalie zatopione w słodkim syropie i wyłożone na delikMazurek_7121WEB.jpgatny, kruchy spód przełożony tradycyjnymi powidłami śliwkowymi. Całość udekorowana ozdobami świątecznymi z czekolady i orzechem włoskim.

 

 

 

 

Mazurek orzechowy to delikatne ciasto kruche i beza orzechowa przełożone pmazurek.orzechow.jpguszystym kremem orzechowym o smaku orzecha laskowego. Całość zatopiona jest w białej czekoladzie i udekorowana ozdobami wielkanocnymi z czekolady.

 

 

 

powrót