mapa strony
Aktualnie znajdujesz się na:WspółpracaPRACA U NAS
wspolpraca
  • POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWISKO:

    Cukiernika

    Piekarza

    Deseranta

    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    ·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

    ·         wynagrodzenie zawsze na czas,

    ·         pracę w nowoczesnym zakładzie,

    ·         przyjazną atmosferę.

    Wymagamy:

    ·         min. 2-letniego doświadczenia zawodowego.

    Zgłoszenia możliwe pod numerem telefonu: 502 795 368, mailowo (adres: piekarnia@lubaszka.pl) lub osobiście od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00 w siedzibie firmy przy ul. Szlacheckiej 45 (Warszawa Białołęka; przystanek tramwajowy: Faradaya, przystanek autobusowy: Danusi).

  • W naszej firmie oferujemy pracę w poszczególnych działach:
    Administracja, Produkcja, Transport, Sprzedaż.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV
    na adres email:
    rekrutacja@lubaszka.pl
    w temacie wpisując poszczególny dział (Administracja, Produkcja, Transport, Sprzedaż).

    Można także skorzystać z formularza na naszej stronie,
    wybierając Temat "Praca"
    Kontakt

  • OFERTA PRACY

    STANOWISKO: SPRZEDAWCA/KASJER

     Obowiązki:

    • sprzedaż pieczywa i wyrobów cukierniczych,
    • dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy,
    • obsługa kasy fiskalnej,
    • przyjmowanie dostaw oraz pakowanie zwrotów.

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży min. rok,
    • dobra organizacja pracy,
    • umiejętność działania w zespole,
    • samodzielność i odpowiedzialność.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • zawsze wolne niedziele.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

    CV prosimy przesyłać na adres: kadry@lubaszka.pl