mapa strony
Aktualnie znajdujesz się na:WspółpracaPRACA U NAS
wspolpraca
  • DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • wynagrodzenie zawsze na czas,
    • pracę w nowoczesnej rodzinnej firmie,
    • przyjazną atmosferę.

    OBECNIE POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWISKA:

    • Piekarz
    • Pomocnik Piekarza

    Mile widziane doświadczenie w zawodzie. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv na adres piekarnia@lubaszka.pl (w temacie wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska, którego dotyczy aplikacja).
    • Sprzedawca

    Nie wymagamy doświadczenia. CV prosimy o przesłanie pod adres cvsprzedaz@lubaszka.pl

    • Konserwator - Elektromechanik

    Obowiązki:

    • usuwanie awarii, przeprowadzanie przeglądów i konserwacji maszyn i instalacji,
    • drobne prace przy utrzymaniu odpowiedniego stanu budynku

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne w kierunku mechanika, elektryka
    • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
    • znajomość zagadnień elektrycznych i mechanicznych budowy maszyn,
    • dobra organizacja pracy własnej,
    • samodzielność w rozwiązywaniu zadań,
    • dyspozycyjność do pracy zmianowej i dyżurów nocnych

    CV prosimy o przesłanie na adres: anna.gajek@lubaszka.pl

    • Pracownik sprzątający

      Obowiązki:

    • dbanie o czystość na hali produkcyjnej
    • sprzątanie pomieszczeń biurowych

    Wymagania:

    • pracowitość i dokładność

    Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu: tel 506 713 078,
    anna.gajek@lubaszka.pl

    W aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.