mapa strony
Aktualnie znajdujesz się na:FirmaDLACZEGO MY
firma
 • W 1997 roku rozpoczęliśmy własną produkcję na praskim Kamionku w wyremontowanym zakładzie, który powstał zaraz po II wojnie światowej. w nowej siedzibie pracą własną i 20 pracowników prowadziliśmy firmę produkując 30 wyrobów piekarniczych i dostarczając na 2 własne sklepy i do klientów firmowych takich jak sklepy spożywcze, hotele i restauracje. Po kilku latach rozszerzyliśmy naszą ofertę o wyroby cukiernicze.

  Z czasem firma powoli się rozrastała i mogliśmy realizować swoje plany dotyczące dotarcia ze świeżym pieczywem do większej liczby mieszkańców Warszawy oferując pieczywo bezpośrednio w sklepach firmowych.

  W 2002 roku stworzyliśmy sieć sklepów pod marką Galeria Wypieków Piotr Lubaszka, gdzie możecie Państwo wybierać pośród 160 rodzajów wyrobów piekarniczych i cukierniczych.

  W 2010 roku przenieśliśmy produkcję naszych wyrobów do nowej siedziby przy ul. Szlacheckiej. Zbudowaliśmy zakład spełniający standardy HACCP, wyposażony w nowoczesne urządzania ułatwiające pracę ludziom. Automatyzacja poszczególnych procesów produkcyjnych i logistycznych pozwoliła usprawnić procesy technologiczne i podnieść poziom jakości naszych produktów zachowując jednocześnie tradycyjne receptury produktów.

  Jesteśmy dumni, że ponad 200 osób znalazło zatrudnienie w naszej firmie dzięki temu, że Państwo kupujecie nasze wyroby.

                                                          
   

  Ideą firmy jest dostarczanie każdego dnia mieszkańcom świeżych wyrobów piekarniczych i cukierniczych na różne okazje wyprodukowanych z najlepszych surowców wg tradycyjnych receptur. Wartością nadrzędną dla nas jest to, aby oprócz walorów smakowych nasze produkty były zdrowe, jak najbardziej naturalne. Kilka razy w roku powiększamy naszą ofertę wyrobów, aby jeszcze bardziej urozmaicić gamę naszych produktów.

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów i spróbowania produktów Galerii Wypieków.

   

   

  Ewa i Piotr Lubaszka